Produkty

Od ponad 30 lat jako firma WIDZIMY TWOJE POTRZEBY…

Należymy do jednych z czołowych dostawców produktów i rozwiązań z branży budowlanej oraz elementów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Naszą misją jest urealnianie wizji i pomysłów architektów, projektantów i klientów indywidualnych, by w efekcie stworzyć przestrzeń wyjątkową, funkcjonalną i bezpieczną – na miarę potrzeb jej użytkowników. Usługi świadczymy kompleksowo: od doradztwa w wyborze najlepszych rozwiązań, poprzez sprzedaż i dystrybucję aż po montaż oferowanych przez nas produktów.

…bo jesteśmy lepsi!

czyli na czym chcemy budować nasz sukces ?

  • Jako firma WIDZIMY TWOJE POTRZEBY m.in. świadcząc bezpłatne pomiary mające na celu dokładne i profesjonalne przygotowanie indywidualnej oferty (okna, drzwi, rolety, bramy itp.)
  • W naszej ofercie znajdziecie zarówno konkurencyjne ceny, jak i bogatą ofertę produkowanych i dystrybuowanych przez nas towarów. Na naszych Klientów czekają również liczne i regularne promocje.
  • Dla jeszcze większej pewności i bezpieczeństwa naszych Klientów, że roboty budowlane wykonujemy należycie, posiadamy polisę ubezpieczeniową od nieprawidłowego wykonania usług.
  • Jako producent i dystrybutor różnego rodzaju osłon okiennych jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku pod względem szerokiej i bogatej oferty tkanin roletowych oraz systemów roletowych.
  • Na nasze towary i usługi udzielamy gwarancji jakości (udzielana na okres dłuższy niż tzw. minimum wymagane prawem). Ponadto jakość naszych towarów i usług potwierdzają otrzymane referencje – zachęcamy do zapoznania się z nimi.
  • toma to zasoby ludzkie – wykwalifikowana i profesjonalna kadra zawsze chętnie pomoże Ci czy to w wyborze odpowiedniego towaru, usługi, czy też doradzi jak najekonomiczniej dokonać planowanej inwestycji.
  • toma to szeroki zasięg terytorialny naszej działalności (sprzedaż, dystrybucja, wykonawstwo – montaż). Świadczymy usługi, dystrybuujemy towary na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. M.in. współpracujemy z sieciami firm kurierskich, dzięki czemu nasz towar na pewno do Ciebie dotrze mimo dzielącej nas odległości.
  • toma to niezawodność oraz sprawny, a przy tym przyjazny Klientowi system realizacji procesu sprzedaży (procedury obsługi Klienta – administrowanie zleceniem/zamówieniem – serwis posprzedażowy)
  • toma to wysoka jakość oferowanych towarów (nasz asortyment posiada wymagane polskim i europejskim prawem atesty)
E-MAIL

biuro@roletyokienne.pl
agnieszka@roletyokienne.pl
TELEFON

+48 748 513 158
+48 748 533 554
+48 746 622 974
ADRES

toma s.c.
ul. Folwarczna 5
58-100 Świdnica
Copyright © 2019 TOMA S.C.