Produkty

JAK DOBIERAĆ OKNA?

Budujesz dom, remontujesz mieszkanie, chcesz obniżyć koszty ogrzewania, jesteś na etapie wyboru okien, poniższe informacje pomogą Ci dopasować stolarkę okienną idealnie do twoich potrzeb i wymagań.
Okna to inwestycja na lata, ważne jest, aby wybrać produkty wytrzymałe, które pozwolą ci spać spokojnie, bezpiecznie i zdrowo.

 

 

Przy zakupie okien pojawia się pierwsze pytanie, gdzie okna mają być zamontowane, czy jest to budownictwo jednorodzinne, nowo stawiany dom, stare budownictwo, czy budownictwo wielorodzinne, lokalizacja obiektu, czy rodzaj terenu, a także możliwość działania czynników atmosferycznych na stolarkę okienną, np. odporność na obciążenie ramy okiennej przez siłę wiatru.

 

 

Szeroka gama kolorów, każdy wymiar, prostokątne, okrągłe, trójkątne.
Jeśli budujesz energooszczędny dom, okna są bardzo ważnym wyborem, dzięki możliwości montażu okien, których profile są specjalnie dopasowane do tego typu domów z dodatkowo izolacją cieplną w klinie izolacyjnym, również możliwość wyboru oszczędnych szyb.

 

 

Dzięki zamontowaniu nawiewników uzyskujemy przede wszystkim komfort, ale także odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, odprowadzanie pary wodnej, która zbiera się na powierzchniach szyb i ram okiennych.
Ukryte okucia ważne są nie tylko ze względu na kolejny parametr zwiększający energooszczędność, ale także dla ludzi, którzy cenią sobie wygląd i estetykę.

Okna dodatkowo można zabezpieczyć antywłamaniowo nie tylko przez specjalnie skonstruowane wzmocnienia stalowe, ale także, poprzez wykorzystanie szyb bezpiecznych, okuć, klamek antywyważeniowych.

 

 

Duża różnorodność dodatkowego wyposażenia okien – żaluzje, rolety.
Możliwość dopasowania okna do pokoju Twojego dziecka.

Cenimy sobie jakość, zadowolenie i bezpieczeństwo Naszych Klientów.
Wybierając naszą firmę, mogą Państwo być pewni, że zadbamy o niezawodność, gwarancję prawidłowego funkcjonowania produktów, za rozsądną cenę.

E-MAIL

biuro@roletyokienne.pl
agnieszka@roletyokienne.pl
TELEFON

+48 748 513 158
+48 748 533 554
+48 746 622 974
ADRES

toma s.c.
ul. Folwarczna 5
58-100 Świdnica
Copyright © 2019 TOMA S.C.