Produkty

RAMKA DYSTANSOWA SWISSPACER

Do naszej oferty okien i drzwi drewniano-aluminiowych wprowadziliśmy szyby zespolone z ramką SWISSPACER. Ramka wewnątrzszybowa SWISSPACER to nowe ekologiczne rozwiązanie szczelnie zamykające cały obwód szyby, bardzo dobrze chroniące przed utratą ciepła z pomieszczeń i hałasem z zewnątrz. Ramka wykonana jest z porowatej pianki silikonowej przez co daje dużo większe możliwości zastosowania niż inne ciepłe ramki. Osiąga wyższe parametry cieplne oraz akustyczne i jest tym samym najlepszą ramką wewnątrzszybową dostępną na rynku.

 

Podwyższona izolacja cieplna

Badania IFT Rosenheim wykazały, że współczynnik przenikania ciepła dla całego okna Uw można obniżyć aż o 0,2 W/m2K dzięki zastosowaniu szyby z ramką SWISSPACER.

Podwyższona szczelność

Ramka SWISSPACER dzięki trójstopniowemu uszczelnieniu jest bardzo dobrą barierą przed wnikaniem wilgoci do wnętrza szyby a także przed ucieczką gazu na zewnątrz szyby.

Podwyższona odporność

Ramka SWISSPACER  jest jeszcze bardziej odporna na działanie czynników mechanicznych i pogodowych dzięki ciągłemu na całej długości, szczelnemu i automatycznemu nakładaniu jej na zespolenie. Oznacza to, że zespolenie z ramką SWISSPACER jest bardziej odporne na pękanie i rozszczelnianie.

Zwiększona trwałość

Ramka SWISSPACER dzięki bardzo dużej elastyczności dostosowuje swój kształt do zmieniających się wymiarów zespoleń na skutek zmian temperatury. Oznacza to, że połączenie ramki z szybą jest mocniejsze i dłużej pozostanie szczelne.

Wysoka estetyka

Dzięki automatycznej metodzie nakładania ramka jest prosta i ułożona równolegle do szyby. SWISSPACER jest wysoce odporna na działanie promieni UV więc jej kolor dłużej pozostanie niezmienny. Ramka SWISSPACER jest w kolorze czarnym, który idealnie pasuje do każdego koloru stolarki a także powoduje złudzenie optyczne, w efekcie którego ramka jest „niewidzialna”.

E-MAIL

biuro@roletyokienne.pl
agnieszka@roletyokienne.pl
TELEFON

+48 748 513 158
+48 748 533 554
+48 746 622 974
ADRES

toma s.c.
ul. Folwarczna 5
58-100 Świdnica
Copyright © 2019 TOMA S.C.