Produkty

Serwisy, naprawy, regulacje okien, drzwi, bram i rolet

Wśród wielu świadczonych przez nas usług są także wizyty serwisowe (także u klientów, którzy towarów nie zakupili u nas) w celu naprawy lub regulacji okien, drzwi, bram czy rolet oraz okuć okiennych czy wymiany zużytych części. Nasi serwisanci sprawnie dokonają przeglądu stolarki okiennej i drzwiowej wraz z konieczną regulacją i konserwacją.

 

 

Sprawne okna i drzwi to komfort i bezpieczeństwo, dlatego nie pozwólcie, by upływający czas, brak konserwacji, czy tak częste uszkodzenia profili i okuć stworzyły zagrożenie dla ich poprawnego funkcjonowania. Dzięki autoryzacji od wielu firm wykonujemy usługi serwisu stolarki przy zachowaniu warunków gwarancji producenta. Do tego celu używamy najlepszych produktów znanych światowych firm.

Klamka ciężko się obraca lub nie dochodzi do końca?
Skrzydło okienne ociera o ościeżnicę?
Trzeba je dopychać na siłę, by zamknąć?

Takie oznaki świadczą o konieczności regulacji i nasmarowania okuć. Pamiętajcie, że tego typu usterki nie naprawione na czas doprowadzają do uszkodzenia okuć!

 

 

Mamy świadomość, że większość firm, w których kupiliście swoje okna czy bramy już nie istnieje. A przecież wasze okna i drzwi nadal wymagają regularnych przeglądów!

Dlatego proponujemy serwis pogwarancyjny, w ramach którego wykonamy:regulację i smarowanie okuć

Na wasze życzenie możemy także doposażyć posiadane okno w wiele dodatkowych funkcji:

Nasi serwisanci usuną chętnie także błędy montażu Państwa poprzednich wykonawców. Często po zakończeniu budowy stolarka okienna i drzwiowa wymaga przygotowania do odbiorów inspektorskich, inwestorskich i lokatorskich – także w takich pracach mamy doświadczenie.

E-MAIL

biuro@roletyokienne.pl
agnieszka@roletyokienne.pl
TELEFON

+48 748 513 158
+48 748 533 554
+48 746 622 974
ADRES

toma s.c.
ul. Folwarczna 5
58-100 Świdnica
Copyright © 2019 TOMA S.C.